Your browser does not support JavaScript!

Filtruj według

Ławy kominiarskie do BLACHY NA RĄBEK STOJĄCY

W kategorii Ławy i stopnie kominiarskie do BLACHY NA RĄBEK STOJACY znajdują się akcesoria dachowe do dachów krytych blachą na rąbek stojący, panelów na rąbek stojacy. Pokrycia te stają się coraz bardziej popularne. Montaż wsporników na tej blasze jest bezinwazyjny - felc jest ściskany i skręcany śrubami. Dzięki takiemu rozwiązaniu blacha nie jest dziurawiona i nie traci gwarancji.
Ze względów bezpieczeństwa, nie zalecamy montażu pojedynczych stopni kominiarskich na blasze na rąbek. W zamian proponujemy montaż krótkiej ławy - minimalna długość 60cm, zależna od odstępu między kolejnymi felcami. Ława, w przeciwieństwie do stopnia kominiarskiego, mocowana jest na dwóch podporach.
Produkty można kupić w kompletach lub samodzielnie je skompletować. Należy pamiętać, iż wsporniki powinny być zamontowane na każdym felcu.
Przy zakupie kompletów ław kominiarskich należy wybrać kombinację, która Państwa interesuje:
  • długość ławy kominiarskiej - 40, 60, 80, 100, 120, 150, 200, 300cm - Ilość potrzebnych kołysek i wsporników zostanie automatycznie obliczona w zależności od wybranej długości ławy, a także pojawi się cena kompletnej ławy.
  • kolor osprzętu - w przypadku zakupu ław i stopni kominiarskich cynkowanych ogniowo i malowanych proszkowo
Jeżeli ilość podpór (wsporników i kołysek) jest niewystarczająca, należy domówić dodatkowe podpory.

Ławy kominiarskie do BLACHY NA RĄBEK STOJĄCY

Istnieje 10 produktów.

Wyświetlono 1-10 z 10 elementów